Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Sprzedażowy hat-trick DomBanku

DomBank zamknął drugi kwartał potrójnym rekordem sprzedażowym.

390 mln zł – taka jest wartość kredytów hipotecznych udzielonych przez DomBank w samym tylko czerwcu 2008 roku. To największa miesięczna sprzedaż w czteroletniej historii tego banku.

Za rekordowy należy uznać także cały drugi kwartał 2008 roku, w którym sprzedaż przekroczyła miliard złotych, co stanowi wzrost o ponad 56% w stosunku do pierwszego kwartału tego roku.

Sprzedażowego hat-tricka dopełnia rekordowa ilość wniosków, która wpłynęła do DomBanku w czerwcu.

W drugim kwartale wzrosła także liczba udzielonych kredytów w stosunku do pierwszego kwartału – zarówno w kwietniu, jak i w maju przekroczyła ona 1200 umów, zaś w samym czerwcu ich liczba wyniosła dwukrotnie więcej aniżeli w styczniu czy lutym tego roku, osiągając poziom 1600 (w każdym z dwóch pierwszych miesięcy roku sprzedaż obejmowała nieco ponad 800 kredytów).

Za ok. 60% wartości sprzedaży DomBanku odpowiadają pośrednicy kredytowi, pozostała jej część realizowana jest w ramach sieci własnej 35 Biur Kredytów Hipotecznych w największych miastach Polski. Do końca roku DomBank planuje mieć już 50 własnych placówek. Niemal 20% sprzedaży banku to kredyty dla Polaków pracujących za granicą.

Źródło: www.dombank.pl – informacje prasowe, 14.07.2008

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts
DomBank
Inteligo