Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


“Hipoteki po prostu” wśród ofert aukcyjnych

Bank Dom rozpoczął współpracę z portalem aukcjekredytowe.pl.

To drugi bank, który przystąpił do systemu internetowych aukcji kredytowych. W ramach aukcji Dom licytować będzie wszystkie oferty kredytów hipotecznych, tj. kredyty na cele mieszkaniowe, konsolidacyjne oraz dowolne, czyli tzw. pożyczki hipoteczne.

- Dom jest bankiem elastycznym, otwartym na nietypowe sytuacje i tak też jest postrzegany. Z kolei dzisiejszy kredytobiorca to osoba bardzo wymagająca i porównująca wiele ofert w celu znalezienia rozwiązań na miarę swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dlatego serwis aukcyjny to dobre miejsce na nasze spotkanie – mówi Justyna Baranowska-Owczarek, Menadżer ds. Sprzedaży przez Internet w banku Dom.

Serwis aukcjekredytowe.pl jest pierwszym w Polsce portalem internetowym umożliwiającym prowadzenie aukcji kredytowych on-line. Osoba porównująca za jego pośrednictwem propozycje banków określa cel kredytu i czas trwania aukcji, po czym otrzymuje dwa rodzaje ofert. Pierwsze to „oferty informacyjne” stanowiące wyciąg z aktualnych ofert kilku najlepszych banków. Drugie to „oferty aukcyjne”, czyli oferty od banków, które zdecydowały się uczestniczyć w aukcji. Ten drugi rodzaj ofert można negocjować on-line bezpośrednio z doradcą bankowym lub konsultantem Centrum Aukcyjnego portalu.

- Chcielibyśmy, aby aukcje kredytowe stały się nową jakością w bankowości, stwarzając klientowi możliwość rozmowy z bankiem na temat oferty – zapewnia Justyna Baranowska-Owczarek. Wierzymy, że dzięki przygotowanej przez nas specjalnej ofercie aukcyjnej, jesteśmy przygotowani na takie negocjacje z klientami – dodaje.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts
DomBank
Inteligo