Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Hipoteka Max – nowość w ofercie banku DOM

DOM – bank wyspecjalizowany w hipotekach  udziela kredytów na 130% wartości nieruchomości

W kwietniu DOM (Oddział GETIN Banku) wprowadził do oferty specjalny program kredytowy Hipoteka Max, skierowany przede wszystkim do osób, które w całości finansują kredytem zakup czy budowę nieruchomości, a potrzebują dodatkowej gotówki np. na pokrycie kosztów związanych z wykończeniem i wyposażeniem własnego lokum.

Kredytobiorcy mogą otrzymać pożyczkę hipoteczną pod warunkiem sfinansowania głównego celu kredytowania w całości kredytem hipotecznym w banku DOM. Z programu Hipoteka Max mogą skorzystać osoby o dobrej historii kredytowej, nie mające  opóźnień w spłatach innych kredytów, przekraczających 30 dni oraz posiadające nieruchomość mieszkaniową w dobrym stanie technicznym i nie starszą niż 10 lat. Zabezpieczeniem kredytu nie może być działka ani mieszkanie z tzw. wielkiej płyty. Maksymalny poziom wskaźnika LTV wynosi 130%, a dodatkowa kwota kredytu nie może przekraczać 100 000 zł.

Celem kredytu może być: zakup nieruchomości wraz z jej wykończeniem, remont, rozbudowa, budowa nieruchomości, refinansowanie kredytu mieszkaniowego z innego banku, inny, dowolny cel.
Kredyt Hipoteka Max powstał w wyniku obserwacji zmieniających się tendencji rynkowych. Coraz częściej kupujemy mieszkania od deweloperów, finansując zakup w całości kredytem. Otrzymujemy puste mieszkanie, na którego urządzenie nie mamy już środków. Nie możemy dobrać dodatkowych pieniędzy pod hipotekę, bo ta w całości zabezpiecza kredyt na zakup mieszkania. W takiej sytuacji ma pomóc Hipoteka Max.
Elastyczność i dostępność to wartości, które konsekwentnie budują przewagę konkurencyjną banku DOM. Ich podkreśleniu i ugruntowaniu służyć ma trwająca od początku kwietnia kampania reklamowa pod hasłem „Zmień adres”, w ramach której – oprócz prostoty kredytu hipotecznego -komunikowana będzie także wartość dodana, jaką stanowi dla kredytobiorcy możliwość uzyskania środków ponad wartość zabezpieczenia hipotecznego.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts
DomBank
Inteligo